Demon-angel
Добре дошли в света на демоните и ангелите. Регестрирайте се и се забавлявайте.
Demon-angel
Добре дошли в света на демоните и ангелите. Регестрирайте се и се забавлявайте.
Demon-angel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Demon-angel

Добре Дошли
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Kъщата на Стела Хатаке

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Stela Hatake
Демони
Демони
Stela Hatake


Брой мнения : 25
Join date : 28.12.2009

Kъщата на Стела Хатаке Empty
ПисанеЗаглавие: Kъщата на Стела Хатаке   Kъщата на Стела Хатаке Icon_minitimeПон Дек 28, 2009 1:15 pm

. . .
Върнете се в началото Go down
Stela Hatake
Демони
Демони
Stela Hatake


Брой мнения : 25
Join date : 28.12.2009

Kъщата на Стела Хатаке Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Стела Хатаке   Kъщата на Стела Хатаке Icon_minitimeПон Дек 28, 2009 2:39 pm

На Стела й стана скучно и реши да се поразходи или нещо от тоя род. Оправи се и излезе
Върнете се в началото Go down
DarknessWolf
Вампири
Вампири
DarknessWolf


Брой мнения : 70
Join date : 27.12.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Kъщата на Стела Хатаке Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Стела Хатаке   Kъщата на Стела Хатаке Icon_minitimeПон Дек 28, 2009 4:15 pm

След няма и секунда, те бяха в къщата на Стела. Той и каза:
- Аз ще почакам тука, ти иди се преоблечи, ако искаш помощ за нещо ме извикай само.
Върнете се в началото Go down
Stela Hatake
Демони
Демони
Stela Hatake


Брой мнения : 25
Join date : 28.12.2009

Kъщата на Стела Хатаке Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Стела Хатаке   Kъщата на Стела Хатаке Icon_minitimeПон Дек 28, 2009 4:23 pm

Стела тръгна към стаята си и започна да рови из гардероба и накрая го намери облече го. Слезе долу при вълчо и му каза:- Готова съм д атръгваме. А... теи де ако искаш може и да се телепортираме.- като каза това тя с еприближи до него и го цлуна по устните. После каза: -Това е задето ми помогна.
Върнете се в началото Go down
DarknessWolf
Вампири
Вампири
DarknessWolf


Брой мнения : 70
Join date : 27.12.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Kъщата на Стела Хатаке Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Стела Хатаке   Kъщата на Стела Хатаке Icon_minitimeПон Дек 28, 2009 4:27 pm

Кенпачи се замисли и после каза:
- Не беше редно, имам си гадже, ще ревнува... - като след това пак я хвана и се телепортираха на плажа.


Последната промяна е направена от DarknessWolf на Сря Дек 30, 2009 5:45 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Stela Hatake
Демони
Демони
Stela Hatake


Брой мнения : 25
Join date : 28.12.2009

Kъщата на Стела Хатаке Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Стела Хатаке   Kъщата на Стела Хатаке Icon_minitimeВто Дек 29, 2009 2:04 pm

Стела се прибра видимо ядосана и веднага утиде да потренира.
Върнете се в началото Go down
Stela Hatake
Демони
Демони
Stela Hatake


Брой мнения : 25
Join date : 28.12.2009

Kъщата на Стела Хатаке Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Стела Хатаке   Kъщата на Стела Хатаке Icon_minitimeЧет Дек 31, 2009 10:30 am

Стела свърши с треноровката и се качи да се изкъпе. Влезе въвъ ваната и започна да си мисли как ще убие вълчо ей тей за кеф. Тя стоя около час във ваната после стана облече се, взе един тон оръжия и излезе като си мислеше: -Ще го убия тоя негодник.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Kъщата на Стела Хатаке Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Стела Хатаке   Kъщата на Стела Хатаке Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Kъщата на Стела Хатаке
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Demon-angel :: Градът :: Къщите-
Идете на: